• Detail firmy

Novák Jaromír

Základní popis

Výroba a dodávky - tlakových nádob, zásobníků, vzdušníků, bojlerů, solárních ohřívačů a komponent kotelen. Výroba a prodej - nerezových akumulačních nádob, beztlakých nádob, zásobníků, rozdělovačů a sběračů.

Adresa

1.Máje 1038
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74315315

Výrobky, činnosti

Výroba a dodávky

- tlakových nádob, zásobníků, vzdušníků, bojlerů, solárních ohřívačů a komponent kotelen.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 560 207
E-mail: zasobniky@centrum.cz
E-mail: jaromir.n@centrum.cz
WWW: www.nmont.wz.cz
WWW: www.zasobniky.ic.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Novák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.