• Detail firmy

MUT Tubes, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme trubky, trubkové příslušenství a příruby ze skladu i z výroby. Nabízíme uhlíkovou, legovanou, nerez a speciální ocel. Pro energetiku, strojírenství, chemii, petrochemii a plynárenství (vysokotlaké rozvody).

Adresa

Hybernská 1271/32
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27412598
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dodáváme trubky, trubkové příslušenství a příruby

Kontaktní údaje

Telefon: 246 008 613

Kontaktní osoba

Ing. Jan Beránek - Jednatel

Telefon: +420 246 008 612

Roman Valta - Prokurista

Další firmy v oboru

Welser Profile s.r.o.

Vývoj a výroba speciálních ocelových profilů tvarovaných za studena, speciálních trubek, stavebních systémů a kompletních profilových systémů z oceli.

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.