• Detail firmy

Maláč s.r.o.

Základní popis

Prodej vybavení a strojů pro gastronomii. Konvektomaty Retigo a Foinox, kuchyně Bertos. Stroje pro cukrárny, pece Alphatech, vitríny Isa, zmrzlinové stroje Cattabriga, výrobníky ledové tříště GBG. Pekárenské stroje Sottoriva, Delta. Vybavení na klíč.

Adresa

Matlachova 35
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26929660

Výrobky, činnosti

Prodej vybavení a strojů pro gastronomii.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 217 353
Fax: +420 548 217 353
E-mail: malac@malac.cz
WWW: www.malac.cz

Kontaktní osoba

Pavel Maláč - Jednatel

Mobil: 6 025 692 82.

Pobočky

Ing. Pavel Maláč
Matlachova 35
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.