• Detail firmy

Lambda CZ s.r.o.

Základní popis

Vývoj, výroba a dodávky laboratorních přístrojů. Nabídka bioreaktorů, fermenterů, kolektorů frakcí, peristaltických a lineárních injekčních pump.

Adresa

Lozíbky 1
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25340794

Výrobky, činnosti

Vývoj, výroba a dodávky laboratorních přístrojů

Nabídka bioreaktorů, fermenterů, kolektorů frakcí, peristaltických a lineárních injekčních pump.

Další firmy v oboru

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.