• Detail firmy

Feschu lighting & design, s.r.o.

Základní popis

Interiéry obchodů, vybavení obchodů Interiéry a vybavení prodejen na klíč. Interiéry pekáren, atypické interiéry, vybavení čerpacích stanic.speciální osvětlení Nabídka speciálního osvětlení BÄRO pro pekařství, řeznictví, lahůdky, ovoce a zeleninu.

Adresa

Moskevská 659/63 (areál Narex Praha, směr Bohdalec)
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27405095

Výrobky, činnosti

Interiéry obchodů, vybavení obchodů

Interiéry a vybavení prodejen na klíč. Interiéry pekáren, atypické interiéry, vybavení čerpacích stanic.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 582 260
Fax: +420 271 773 963
WWW: www.feschu.cz

Kontaktní osoba

Martin Fejtek - Jednatel

Mobil: +420 602 283 858
Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

CONNOX LLC s.r.o.

Nabízíme nejmodernější LED osvětlení s LED čipy nejvyšší kvality. Naše společnost klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží.

LUTO Invest, s.r.o.

Specializujeme se poskytování komplexních služeb při vybavování veřejných prostor, vyrábíme kancelářský nábytek na zakázku včetně atypického. Poskytujeme vybavení do škol a rekonstruujeme kanceláře a byty. Dále prodáváme kancelářské a hygienické potřeby na našem e-shopu, kde si z bohatého sortimentu jistě každý vybere. Zabýváme se tiskařskými pracemi. Pro více informací nás kontaktujte.