• Detail firmy

Feschu lighting & design, s.r.o.

Základní popis

Interiéry obchodů, vybavení obchodů Interiéry a vybavení prodejen na klíč. Interiéry pekáren, atypické interiéry, vybavení čerpacích stanic.speciální osvětlení Nabídka speciálního osvětlení BÄRO pro pekařství, řeznictví, lahůdky, ovoce a zeleninu.

Adresa

Moskevská 659/63 (areál Narex Praha, směr Bohdalec)
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27405095

Výrobky, činnosti

Interiéry obchodů, vybavení obchodů

Interiéry a vybavení prodejen na klíč. Interiéry pekáren, atypické interiéry, vybavení čerpacích stanic.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 582 260
Fax: +420 271 773 963
WWW: www.feschu.cz

Kontaktní osoba

Martin Fejtek - Jednatel

Mobil: +420 602 283 858
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.