• Detail firmy

Experta Partner, s.r.o.

Základní popis

Poradenská činnost v oblasti potravinářského průmyslu a obchodu, tvorba a audit HACCP včetně pokrmů a obalového materiálu, sanitační a provozní řád, GMP/GHP, příprava certifikace BRC, IFS, ISO 9001, ISO 22000, EUROGAP

Adresa

Dulánek 3595/10a
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26219620

Výrobky, činnosti

Obalový materiál

Kontaktní údaje

E-mail: expa@expa.cz
WWW: www.expa.cz

Kontaktní osoba

MVDr. Josef Vojtěch - Jednatel

Telefon: +420 602 507 798
Další firmy v oboru

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.