• Detail firmy

Černý Roman

Základní popis

Prodáváme náhradní díly na VW, AUDI, Škoda a SEAT. Osobní i užitková auta, velkoobchod, maloobchod. Nabízíme kladky, řemeny a filtry.

Adresa

Vodova 45
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42583047

Výrobky, činnosti

náhradních dílů

prodej náhradních dílů VW a AUDI

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 210 802
Mobil: +420 606 719 570
Fax: +420 549 211 056
E-mail: info@autorona.cz
WWW: www.autorona.cz

Kontaktní osoba

Černý Roman - Majitel

Mobil: +420 602 714 326

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.