• Detail firmy

Magic Fountains Báša Robert

Základní popis

Společnost MAGIC FOUNTAINS byla založena v roce 2006 se snahou uvést na český trh nové produkty zážitkové gastronomie. Jejím cílem je navrhnout nové řešení těm, kteří chtějí z jedinečných příležitostí udělat ještě výjimečnější a ohromit své hosty.

Adresa

Pod sady 215/8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66013364

Výrobky, činnosti

Čokoládové fontány

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!