• Detail firmy

Acon technik, a.s.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti technologie, projekce, realizace a intenzifikace komunálních a průmyslových čističů odpadních vod a provzdušňovacích systémů.

Adresa

U nové vodárny
735 14 Orlová - Poruba

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  495131

Výrobky, činnosti

Projektová příprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 511 846
Fax: +420 596 511 846
E-mail: acon@acongroup.cz
WWW: www.acongroup.cz

Kontaktní osoba

Dipl. Ing. Ludwig Scheibinger - Jednatel

Telefon: +420 596 516 909
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.