• Detail firmy

SERVISNÍ A REVIZNÍ SLUŽBY BERAN s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá instalací plynu, topení a vody. Revize a servis plynových zařízení, kotlů a tlakových nádob. Prodej, kotlů, radiátorů, topidel.

Adresa

Aug. Lukeše 941
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25113267
DIČ:  057-25113267
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Průmyslové plynovody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 904 843
Mobil: +420 603 202 674
Fax: +420 326 904 843
E-mail: srs.beran@worldonline.cz
WWW: www.srsberan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Beran

Další firmy v oboru

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.