• Detail firmy

Josef Nývlt - VÝROBA TĚSNĚNÍ

Základní popis

Prodej plastových součástek, plastového těsnění do oken, součástí zahradních závlahových systémů a veškerých těsnění a těsnicích materiálů.

Adresa

Lánská 838
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13197118
DIČ:  CZ470418035
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Vodoinstalační materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 462 447
Fax: +420 491 461 315
E-mail: tesneninyvlt@iol.cz
WWW: www.tesneninyvlt.cz

Kontaktní osoba

Josef Nývlt - Majitel

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.