• Detail firmy

Miroslav Došek

Adresa

U Hřbitova 10/A
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45641595

Výrobky, činnosti

Izolační dvojskla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 301 674
E-mail: m.dosek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Došek - Jednatel

Telefon: 728 136 705
E-mail: m.dosek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

DL - SKLO - interiér, exteriér

Nabízíme kvalitní služby i výrobky ze skla vhodné pro různá použití. Našim cílem je odvést profesionální práci. Ať už si přejete skleněné dveře, sprchové kouty, zrcadla, doplňky nebo jiné luxusní kousky, tak my vám je rádi poskytneme. Prodáváme již hotové výrobky, ale stejně tak i pro vás vyrobíme cokoliv na míru dle vašeho přání.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.