• Detail firmy

Miroslav Toman

Základní popis

Nabízíme střechy na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Opravujeme, rekonstruujeme, zajistíme kompletní dodávky a montáže střech, střešních krytin, oken a materiálů - Al šablony, BRAMAC, TONDACH, KM BETA, VELUX, ROTO, LINDAB, ONDULINE.

Adresa

Pavlovická 34
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11566361
DIČ:  379-6505052136
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Pokrývačské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 313 940
Mobil: +420 603 276 575

Kontaktní osoba

Miroslav Toman - Majitel

Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.