• Detail firmy

ELZA INSTAL, spol. s r.o.

Základní popis

Distribuce úsporných světelných zdrojů, LED zdrojů a LED svítidel. Výroba a prodej elektroinstalačních materiálů a krabic. Výroba a distribuce plastového příslušenství pro ploty. Lisování z plastů.

Adresa

Železničního vojska 1472
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64616461

Výrobky, činnosti

Elektronické transformátory nízkého napětí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 619 480
Mobil: 739 752 636
Fax: +420 571 613 733
E-mail: info@elzainstal.cz
WWW: www.elzainstal.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ELTECO - UPS s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje dodávání systémů nepřetržitého napájení, záložních zdrojů UPS, motorgenerátorů, stejnosměrných napájecích systémů a kogeneračních jednotek. Spolupracujeme s několika významnými světovými výrobci, které rovněž na českém trhu zastupujeme. Zajišťujeme služby již před samotným prodejem, ale také služby po prodeji, jako je kompletní servis.

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.