• Detail firmy

OLLi elektro CZ, spol. s r. o.

Základní popis

Výroba a prodej kancelářských či průmyslových svítidel a světelných zdrojů. Projekce a návrhy osvětlení a svítidel pro kanceláře či školy

Adresa

Valchařská 36
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60914432
DIČ:  CZ60914432
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Průmyslová svítidla

- výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 321 246
Mobil: 725 539 937
E-mail: olli@olli.cz
WWW: www.olli.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Kotrla - Jednatel

Další firmy v oboru

Solid Brno, s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou. Specializujeme se na CNC soustružení a frézování, jako doplňkové služby provádíme rovněž radiální nýtování, dělení materiálu, měření na souřadnicovém měřícím přístroji Mitutoyo Crysta Apex S574, drobnou montáž a v kooperaci také tepelné a povrchové úpravy. Disponujeme 15 CNC stroji: 9 soustruhů, 5 frézek, 1 pila. Reference naleznete na stránkách firmy.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.