• Detail firmy

Jan Mach - Macom

Základní popis

Navrhujeme a realizujeme kompletní zahrady, závlahové systémy a jezírka. Součástí naší činnosti je zahradní architektura. Dodáváme travní koberce. Zabýváme se údržbou zahrad.

Adresa

Armádní 774
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13763989
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Navrhujeme a realizujeme kompletní zahrady

- závlahové systémy a jezírka. Součástí naší činnosti je zahradní architektura. Dodáváme travní koberce. Zabýváme se údržbou zahrad.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 601 221
Mobil: +420 608 228 562
Fax: +420 323 601 221
E-mail: zahradnicek@seznam.cz
WWW: www.macom.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.