• Detail firmy

PILA BELCREDI - LÍŠEŇ S.R.O.

Základní popis

Truhlářské a stavební řezivo.

Adresa

Kučerova
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25328255
DIČ:  CZ25328255
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Sušárny dřeva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 233 824
Mobil: +420 721 630 197
Fax: +420 544 238 415
E-mail: pilabelcredi@seznam.cz
WWW: www.belcredi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robin Belcredi - Ředitel

PhDr. Ludvík Belcredi - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme dělení materiálu, CNC obrábění a ohýbání, zpracování plechu, laserové řezání, lisování, svařování, galvanické pokovení a práškové lakování.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako oficiální importér profesionálního ručního nářadí značky KRAFTWERK. V dnešní době jsme prodej zboží rozšířili i o jiné značky. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nářadím ručním, elektrickým, pneumatickým, zahradní nebo kotevní technikou a dalším potřebným nářadím pro Vaši práci či koníčka. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si sami.