• Detail firmy

DEVA-FM s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem ochranných oděvů. Nabízíme boty, rukavice, přilby, spodní prádlo, šle, vložky i tkaničky do bot

Adresa

Collo-louky 2140
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61945226

Výrobky, činnosti

Ochranné oděvy a masky (ABC)

speciální

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 448 334
Telefon: +420 558 448 338
Fax: +420 558 448 339
E-mail: deva@deva-fm.cz
WWW: www.deva-fm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Dedek - Jednatel

Leonard Varga - Jednatel

Telefon: +420 558 448 324

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.