• Detail firmy

CEMM THOME CZ spol. s r.o.

Adresa

Zášpitál 409
588 32 Brtnice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49968254

Výrobky, činnosti

Vodiče a kabely

soupravy vodičů (ne zapalovacích) pro auta a letadla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 216 389
Mobil: 667 216 397
Mobil: +420 602 155 303
Fax: +420 567 216 110
E-mail: info@cemmthome.cz
WWW: www.cemmthome.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jan Jurek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

PROCEMM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu kabelových svazků. Vyrábíme plastové výlisky technologií injekčního vstřikování a provádíme dílenské montáže, jako je montáž a kompletace kabelových svazků či kompletace kabelových konektorů apod. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.