• Detail firmy

GARANTIS - JIŘÍ ŠTĚDROŇ - REKLAMA

Základní popis

Velkoplošný digitální tisk. Samolepky. Bannery. Mesh. Transparenty. Světelné reklamy. Plakáty. Postery. Fotogarfický papír. Okenní folie. Samolepky s ořezem. Výstavní stánky. Promo stolky. Magnetické folie. Reklama na auta. Celopolepy vozidel, dodáve

Adresa

Dašická 1796
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12338788
DIČ:  248-6310042079
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Digitální tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 657 386
Fax: +420 466 657 386
E-mail: garantis@seznam.cz
Další firmy v oboru

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.