• Detail firmy

TEZAO s.r.o.

Základní popis

Prodáváme trezory, zbraňové skříně, kamerové systémy, videotelefony, nářadí a elektroinstalační materiál. Zabezpečujeme objekty v oblasti elektro.

Adresa

Ládevská 416
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45313067
DIČ:  CZ45313067

Výrobky, činnosti

Trezory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 880 555
Mobil: +420 602 694 033
E-mail: tezao@tezao.cz
WWW: tezao.cz

Kontaktní osoba

Roman Pech - Jednatel

Tomáš Brázda - Jednatel

Libor Zámostný - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.