• Detail firmy

NET spol.s r.o.

Základní popis

Tváření kovů za studena,Lisování za studena, Vysokotlaká čerpadla, í a dělení vysokotlakovým vodním paprskem (stroje a zařízení)

Adresa

Nádražní 309
788 32 Staré Město pod Sněžníkem

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15503283
DIČ:  CZ15503283

Výrobky, činnosti

Lisování za studena

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 239 340
Fax: 583 239 011
Fax: +420 583 239 219
E-mail: chytka@net-kovo.cz
WWW: net-kovo.cz
WWW: www,net-waterjet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bořivoj Chytka - Jednatel

ing. Ivan Wolf - Jednatel

Ing. Ivan Wolf - Jednatel

Telefon: 602 766 466
E-mail: wolf@net-waterjet.cz
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.