• Detail firmy

ASEC - elektrosystémy s.r.o.

Základní popis

Provádění projekcí, montáží a servisu elektické zabezpečovací a požární signalizace, počítačových sítí, telefonních ústředen či kamerových systémů.

Adresa

Pražákova 512/52
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26277930
DIČ:  291-26277930
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Domácí videotelefony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 215 447
E-mail: uher@asec.cz
WWW: asec@asec.cz
WWW: www.asec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Uher - Jednatel

Mobil: +420 608 273 201
Další firmy v oboru

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.