• Detail firmy

A-GRAFIK s.r.o.

Základní popis

vyrobíme vinylové bannery, velkorozměrové nápisy, reklamy pro sportovní centra a zařízení, prezentační sestavy a výstavní stánky, ruční písmomalířskou malbu grafiky a písma, orientační systémy, plastická písmena a loga (3D), vytvoříme logotypy

Adresa

Vysočanská 484
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25781570
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Sítotisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 884 545
Mobil: +420 603 486 652
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.