• Detail firmy

BSM - KOVOVÝROBA s.r.o.

Základní popis

Výrobní zaměření firmy - výroba a montáž ocelových konstrukcí - výroba a montáž technolog. dílů a celků - výroba a montáž interiér. doplňků z konstrukčních, ušlechtilých ocelí a barevných kovů - výroba motorového invalidního vozíku BSM-OLVO 95

Adresa

Milotice nad Bečvou 34
753 67 Milotice nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25874837
DIČ:  CZ25874837
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 626 239
Telefon: +420 581 626 130
Fax: +420 581 626 239
E-mail: bsmkovo@bsmkovo.com
WWW: www.bsmkovo.com

Kontaktní osoba

Ing. Václav Stodůlka - Jednatel

Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.