• Detail firmy

ALFASTAV, spol. s r.o.

Základní popis

*výstavbu rodinných domů, průmyslových objektů a objektů služeb *rekonstrukce staveb všeho druhu *všechny druhy pomocných stavebních prací *inženýrské zajištění staveb

Adresa

Sobětice 46
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18236651
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 311 489
E-mail: alfastav@alfastav.cz
WWW: www.alfastav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Baroch - Jednatel

Mobil: +420 603 249 779

Ing. Josef Hosnedl - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.