• Detail firmy

FULGUR BATTMAN spol. s r.o.

Základní popis

BATERIE PRO PRŮMYSL,REPASE AKUMULÁTORŮ a SESTAVY AKUMULÁTORŮ.

Adresa

Svitavská 39
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63486229
DIČ:  CZ63486229
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Kapesní svítilny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 197 108
Mobil: +420 606 722 799
Fax: +420 545 197 120
E-mail: zr@fub.cz
E-mail: eo@fub.cz
WWW: www.batteries.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Růžička - Jednatel

Ladislav Šumbera - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.