• Detail firmy

EURO MASIV s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme mostové,lanové a blokové pily.Brousící a frézovací ramena.Brusky.Provádíme záruční a pozáruční servis i strojů jiných výrobců.

Adresa

Řemenovská 1999
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25169041
DIČ:  CZ25169041
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Broušení, frézování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 333 900
Fax: +420 565 321 678
E-mail: info@euromasiv.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vichr - Jednatel

Další firmy v oboru

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.