• Detail firmy

ABAK, spol.s r.o.

Základní popis

Vývoj firemního softwaru, databází a účetních programů.

Adresa

Na Jarově 4
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40763153
DIČ:  CZ40763153
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 026 602
Fax: +420 266 026 299
E-mail: abak@abak.cz
WWW: www.abak.cz
Další firmy v oboru

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.