• Detail firmy

TOPDOORS CZ OSTRAVA s.r.o.

Základní popis

interiérové dveře a zárubně ,protipožádní dveře ,posuvné dveře do stavební pouzdra ,atypické dveře-šikminy,stolařská výroba nábytku,kuchyně,skříně,schodiště vše na míru dle požadavků

Adresa

Cementová 183
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25851969
DIČ:  CZ25851696
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

atypické dveře

atypické dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 735 368
Mobil: +420 603 223 337
Mobil: +420 604 259 328
E-mail: topdoors.ostrava@topdoors.cz
WWW: www.topdoorsostrava.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Sedliak - Jednatel

Hana Kuklišová - Jednatel

Hana Kuklišová - Jednatel

Telefon: 604 259 328
E-mail: kuklisova@topdoors.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.