• Detail firmy

TELKAS s.r.o.

Základní popis

Plastová a hliníková okna a dveře. Revitalizace panelových, bytových a rodinných domů. Elektroinstalace, topenářské a instalatérské práce.

Adresa

2. Května 685
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26968550
DIČ:  CZ26968550

Výrobky, činnosti

Plastová a hliníková okna a dveře

České kvalitní 7-komorové profily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 158 259
Telefon: +420 800 266 662
WWW: www.telkas.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Kotásek - Jednatel

Naďa Oklešťková - Obchodní reprezentant

Telefon: 774 582 408
E-mail: brno@telkas.cz

Ing. Michaela Kapitánová - Obchodní ředitel

Telefon: 774 582 404
E-mail: okno@telkas.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.