• Detail firmy

SVĚTELNĚ TECHNICKÝ ATELIÉR ŠARAPATKA

Základní popis

Prodej osvětlovací techniky. Nabízíme světelné návrhy a výpočty osvětlení dle ČSN. Výhradní zastoupení značek VISO, Bright, SG, Lumen Center Italia,

Adresa

Dvouletky 43/30
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48077780
DIČ:  002-531106182
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Montáže osvětlovacích zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 783 971
Fax: +4 202 628 971
E-mail: sarapatka@sarapatka.cz
WWW: www.sarapatka.cz
Další firmy v oboru

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!