• Detail firmy

FRANKE spol. s r.o.

Základní popis

Společnost Franke s.r.o. působí na českém trhu již 17-tým rokem a je jedním z významných dodavatelů kuchyňských dřezů, baterií, systémů třídění odpadu a v posledních letech i odsavačů.

Adresa

Kolbenova 17
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49615971
DIČ:  CZ49615971
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Nerezová zařízení

pro veřejný sektor

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 090 411
Fax: +420 281 862 027
E-mail: mario.arbet@franke.com
WWW: www.franke.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mario Arbet - Jednatel

Marek Kopczyk - Generální ředitel

Mobil: +420 733 636 494
Další firmy v oboru

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.