• Detail firmy

e R - GEA LIBEREC

Základní popis

Naše fa se zabývá: vrtané studny,hydrogeologie,průzkumné práce,sanace ekologických havárií,monitoring,čištění,opravy a celkové sanace studní,laboratorní analýzy vody a zemin,úprava pitné vody.Prodej,maloobchod: technické ekologické bio-oleje Biona

Adresa

Vlčí vrch 667/18
460 15 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18368913
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Hydrogeologický průzkum

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 751 351
Mobil: +420 602 351 253
Fax: +420 482 751 351
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.