• Detail firmy

Václav Chalupa

Základní popis

Firma ELEKTRO Chalupa s.r.o. Hlavní prioritou firmy je velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, dále pak montáž a revize elektrických zařízení (rodinné domy, bytová jádra, průmyslové instalace)

Adresa

Zahradní 126
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10309918
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podpěrná zařízení pro satelitní držáky (hydraulicky a mechanicky ovládané)

Kontaktní údaje

E-mail: elektrochalupa@seznam.cz
WWW: www.elektrochalupa.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Chalupa - Generální ředitel

Mobil: +420 603 512 805
E-mail: elektrochalupa@seznam.cz
Další firmy v oboru

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.

HALLUX s.r.o.

E-shop specializující se na prodej osvětlení a svítidel. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla různých typů od různých dodavatelů. Náš sortiment zahrnuje svítidla od nejlevnějších až po luxusní, v moderním, klasickém i retro provedení, bodová svítidla i LED osvětlení. Vyberte si z široké nabídky svítidel pro Váš dům, byt či provozovnu a staňte se našim spokojeným zákazníkem!

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.