• Detail firmy

CEPOL - CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost CEPOL-CZ s.r.o. je kapacitně největším a nejstarším výrobcem tvarovaných výrobků (EPS,EPP,EPE,XPE) z pěnových plastů v České republice. V roce 2007 jsme oslavili již 40. výročí existence výroby technických výlisků a obalů u nás.

Adresa

U hadích lázní 24
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62742329
DIČ:  CZ62742329
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Spotřební zboží

z EPS

Kontaktní údaje

Fax: +420 417 570 949
E-mail: info@cepol.cz
WWW: www.cepol.cz

Kontaktní osoba

Leona Schubrtová - Ředitel

Ivana Oktábcová - Marketingový ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

CEPOL - CZ s.r.o.
Svojsíkova 954
407 77 Šluknov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.