• Detail firmy

OBALY GREIT spol, s r.o.

Adresa

Chebská 23/79
322 00 Plzeň - Křimice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26346915
DIČ:  CZ26346915

Výrobky, činnosti

Obalový materiál

Prodejna: Sladkovského 59, Plzeň

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 822 631
Mobil: +420 603 422 378
Fax: +420 377 823 652
E-mail: greit@greit.cz
WWW: www.greit.cz

Kontaktní osoba

Michal Ježek

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.