• Detail firmy

JIMI reklama s.r.o.

Základní popis

Nabízíme grafické práce. Navrhujeme a realizujeme reklamní předměty, tiskoviny, formuláře a knihy. Vyrábíme textilní zboží.

Adresa

Rokytova 28
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25527614
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Obecné reklamní zboží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 243 537
Telefon: +420 545 243 531
Telefon: +420 545 243 534
E-mail: info@jimireklama.cz
WWW: www.jimireklama.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ošmera

Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.