• Detail firmy

VALIDO PRE-PRESS, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a servisujeme zařízení pro DTP studia a tiskárny, včetně polygrafického materiálu. Poskytujeme poradenství v oblasti předtiskové přípravy

Adresa

U Stavoservisu 646/1a
100 40 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25701240
DIČ:  CZ25401240
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  70000000

Výrobky, činnosti

Prodej zařízení pro tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 210 084 040
Fax: +420 210 084 049
E-mail: valido@gs.cz
E-mail: valido@valido.cz
WWW: www.valido.cz

Kontaktní osoba

Miloš Pechač - Jednatel

Tomáš Karbulka - Jednatel

Ing. Ladislav Vávra - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.