• Detail firmy

VEGA společnost s ručením omezeným

Základní popis

VEGA s.r.o. je vydavatelstvím měsíčníku např. STAVEBNICTVÍ A INTERIÉR - časopis zaměřený především na vlastnosti stavebních materiálů a postupy při jejich zpracování a zabudování na stavbách.

Adresa

Ak. Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45537577
DIČ:  CZ45537577

Výrobky, činnosti

Nakladatelství odborných časopisů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 518 762
Telefon: +420 495 518 862
Mobil: +420 777 844 404
Fax: +420 495 518 804
E-mail: skacel@vega.cz
E-mail: si@vega.cz
WWW: www.stavebnictvi3000.cz
WWW: www.vega.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hejhálek - Jednatel

RNDr. Jiří Hejhálek - Jednatel

Další firmy v oboru

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.