• Detail firmy

Jiří Červinka KAMENSTAV

Základní popis

Stavební a obchodní firma nabízí komplexní rekonstrukce interiérů (rekonstrukce bytových jader, koupelny, kuchyně, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, dveře) včetně služeb bytového designéra. Prodej koupelnového vybavení:obklady, dlažby...

Adresa

Vřesinská 125
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12475629
DIČ:  CZ6605312065

Výrobky, činnosti

Kamenické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 911 696
Mobil: +420 603 362 940
Fax: +420 596 911 696
E-mail: kamenstav@seznam.cz
WWW: www.kamenstav.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Červinková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.