• Detail firmy

EMTANDEM s.r.o.

Základní popis

Malování, lakování, nátěry. Prodej a montáž oken, dveří a podlah. Zakázková truhlářská výroba. Stavební práce. Úklid po řemeslnících i pravidelný.

Adresa

Ke Koulce 2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63986949
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Lakýrnické práce

Kontaktní údaje

Fax: +420 257 317 880
E-mail: emtandem@alphanet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Kovařík - Jednatel

Mobil: +420 777 334 310
E-mail: kovarik@emtandem.cz

Ing. Pavel Pospíšil - Jednatel

Mobil: +420 777 764 708
Další firmy v oboru

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.