• Detail firmy

Petr Václavík

Základní popis

Nabídka služeb a poradenství v oblasti ostrahy a ochrany majetku, firemních objektů a osob. Detektivní služby a přeprava finančních hotovostí.

Adresa

Arbesova 2574
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12062391
DIČ:  CZ6208130588
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střelné zbraně, střelivo, sportovní pušky a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 706 959
Mobil: +420 777 684 040
E-mail: pvds@seznam.cz
E-mail: b.o.s.s.@kung-fucentrum.cz
WWW: www.pvds.cz
WWW: www.kung-fucentrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Václavík - Majitel

Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o.

Zajišťujeme fyzickou ostrahu osob a majetku, instalace elektronických zabezpečovacích systémů a vývoj vlastních softwarových aplikací. Nabízíme pult centralizované ochrany, bezpečnostní kamerové systémy, výjezdovou skupinu, osobní strážce, virtuální vrátnice, systémy obchůzkové kontroly i perimetrické systémy. Poskytujeme recepční služby, domovnické služby i projektování bezpečnostních systémů.