• Detail firmy

Audionika s.r.o.

Adresa

Jasenice 108
756 41 Lešná

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25359827
DIČ:  405-25359827

Výrobky, činnosti

Lékařská diagnostika

audiometry, tympanometry,přístroje pro měření a nastavování sluchadel, analyzátory otoakustických emisí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 622 390
Fax: +420 571 622 390
E-mail: jo@audionika.cz
WWW: www.volny.cz/audionika/index.html
WWW: www.audionika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Odstrčilík

Ing. Daniel Henich - Jednatel

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.