• Detail firmy

MOTORY LEROY SOMER spol. s r.o.

Základní popis

Společnost Leroy Somer nabízí široký výběr pohonů. Základ tvoří motor - asynchronní, autosynchronní, stejnosměrný, k němuž lze připojit další komponenty: převodovka umožňuje usměrňovat ...

Adresa

Sladkovského 43
772 04 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47674270
DIČ:  CZ47674270
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravny a servisy

- motorů, svářeček, dynam, kotev

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 105 200
Fax: +420 585 105 201
E-mail: marketing@mls.cz
WWW: www.leroy-somer.com

Kontaktní osoba

Petr Ludvík

Další firmy v oboru

JIŘÍ URBÁNEK

Zabýváme se automobilovým průmyslem. Nabízíme služby v autoservisu a pneuservisu, opravy karosérií, prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové automobily. Prodáváme oleje a maziva jak automobilové, tak průmyslové. Provádíme lakýrnické práce. Rovněž se věnujeme prodeji krbů a krbových vložek. Více o všech našich poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

TYNTECH s.r.o.

Jsme prověřená obchodní firma s kompetencí výrobce. Specializujeme se na třískové obráběcí stroje a jejich příslušenství. Dodáváme a montujeme CNC frézky, nástrojářské frézky, rovinné brusky, obráběcí centra - vertikální i horizontální. Nabízíme i kompletní příslušenství. Dodávka, instalace, záruční i mimozáruční servis obráběcích strojů, dodávky náhradních dílů, služby a technická podpora.

SV výrobní, s.r.o.

Vyrábíme evolutní pružiny, šroubové, listové pružiny a pružící elementy. Použití do nárazníků a táhel železničních vozidel, odpružení vozidel a strojních celků (drtiče, strojní nůžky). Provádíme tepelné zpracování, kovoobrábění a zámečnické práce.