• Detail firmy

OFFICE LINE Boué spol. s r.o.

Základní popis

Kancelářské potřeby a zařízení

Adresa

Poděbradská 61A
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41694554
DIČ:  CZ41694554
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 700 907
Mobil: +420 603 528 586
Fax: +420 272 701 195
E-mail: jkluna@officeline.cz
E-mail: boue@officeline.cz
WWW: www.officeline.cz

Kontaktní osoba

Tobias Boué - Jednatel

Jiří Klůna - Ředitel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.