• Detail firmy

TAHOKOV Miroslava Barnová

Základní popis

Prodej mikrotahokovu pro filtrační účely a vzduchotechniku, tahokovu a děrovaných plechů pro výplně zábradlí a balkonů, plotů, ohrad, vrat, dveří, dělících stěn, příček, schodišť, kójí, na stropní podhledy, obkladové stěny a fasády, na výrobu schodů,

Adresa

Tovačovská 1336
750 11 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67349854

Výrobky, činnosti

Síťovina

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 206 974
Mobil: +420 607 804 387
Fax: +420 581 206 974
WWW: www.tahokov.cz

Kontaktní osoba

Miroslava Barnová - Majitel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.