• Detail firmy

REKONSTRUCTION s.r.o.

Základní popis

Projektový ateliér - fa. RECONSTRUCTION spol. s r.o. navázala v r.1994 na tradici fy. RECONSTRUCTION(založeno v r.1991).Jak vyplývá z názvu fy.samotné jsou naší specializací zejména rekonstrukce budov,technicky náročnější ve srovnání s novostavbami.

Adresa

Milady Horákové 48/817
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16050886
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  35
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč

Kontaktní údaje

Fax: +420 233 376 203
E-mail: info@recon.cz
WWW: www.recon.cz/
Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.