• Detail firmy

STAVPRAN, spol..r.o.

Základní popis

Výstavba průmyslových objektů a bytových staveb, rekonstrukce historických budov. Provádění inženýrské, projekční a obchodní činnosti.

Adresa

Lochotínská 62/24
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40523802
DIČ:  CZ40523802
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 328 464
Telefon: +420 377 222 285
Mobil: +420 602 260 289
E-mail: stavpran@stavpran.cz
WWW: stavpran.cz
Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

KISSSOFT

Specializujeme se na strojírenskou konstrukci, konzultační a obchodní činnost. Provádíme konstrukční, vývojové a konzultační práce v oblasti průmyslových převodovek, tiskařských obráběcích strojů a jednoúčelových automatů. Distribuujeme softwary Solid Edge, AutoCAD a FEMAP.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.