• Detail firmy

J & M PAVLÁT International, spol. s r.o.

Adresa

Všechov 2
391 31 Dražice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26018012
DIČ:  CZ26018012
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 231 082

Kontaktní osoba

Jan Pavlát - Jednatel

Yveta Pavlátová - Jednatel

Mobil: +420 777 751 814
Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

Autodoprava - Kubíček

Specializujeme se na nákladní dopravu. Zajišťujeme přepravu v ČR a dle koncesní listiny i v EU. Nabízíme paletovou přepravu, přepravu mraženého a chlazeného zboží. Provádíme práce pomocí hydraulické plošiny.